<

Hakkımızda

Sayılardan başlanırsa, Güral Porselen geleneksel zanaat bilgisini ve estetik anlayışını çağdaş üretim teknikleriyle birleştirerek 1989'dan beri kusursuz porselenler üretiyor. Bu nitelikli üretimi, yurt içinin yanı sıra 60 ayrı ülkeye 75.000 m2’si kapalı, toplamda 275.000 m2’lik bir alan üzerinde yapılmaktadır. Kusursuz porseleninin kalitesi, TSE ve ISO 9001 Kalite Güvence Standartı ile tescillenmiştir.

Köklü kurum kültürü ve modern üretim tekniklerini aynı anda kullanarak sektöründe özel bir yer edinmiştir. Benzersiz zanaat kültürünü tekrar yaratırken, başarılı Ar-Ge çalışmaları, yüksek standarttaki müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetleriyle Türkiye sınırlarını aşarak Dünya’ya ulaşan bir marka konumundadır.

Üretimi çok hassas ve zor olan formlar için robotik çözümler geliştiren Güral Porselen, bu tip üretim tekniğiyle hem kalitede, hem de üretim kapasitesinde önemli yükselişler kaydetmiştir. Müşteri memnuniyeti ve isteklerini dikkate alarak dijital baskı tekniklerinde hata payını minimumda tutmaktadır. Böylece her üründe istenilen tasarım uygulanabilir hale gelmektedir.

Sadece üretim artışı ya da hata paylarını düşürmenin yanında çevreye hassiyeti yüksek bir marka olan Güral Porselen, üretim tesislerindeki fırınların birçoğunda ısı geri dönüşümü sağlamaktadır. Tesiste çevreye salınması engellenen ısı, tekrar fabrikada kullanılabilecek uygun bölümlere nakledilerek enerji tasarrufu ve karbonmonoksit salınımı konularında dikkate değer iyileştirmeler gerçekleştirme olanağı sağlamıştır.

Türkiye’nin en büyük ve başarılı satış organizasyonlarından biri olan Güral Porselen, insan ve sistem arasında ideal dengenin, başarıya giden stratejik bir sentez olduğuna inanmaktadır. Bu anlayış dahilinde, her sene tüm çalışanlarına gelişimleriyle ilgili düzenli eğitimler verilirken, iş güvenliği kazalarını olabilecek en düşük düzeye gelmesi için de aktif olarak çalışmalara devam edilmektedir.

Kusursuz kalitesi, çevreci üretim teknikleri, etik değerleri ve mutlak müşteri memnuniyeti odaklı anlayışını ürün gamına da yansıtan Güral Porselen, kusursuz porselene ulaşmak isteyen müşterilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak adına sürdürülebilir başarıya yatırım yapmaya devam etmektedir.

Dünyada saygın porselen markaları arasında anılan Güral Porselen, yurt içinde zanaat kültürünü ve değerlerini yaşatırken, sınırların ortadan kalktığı yüksek rekabetçi küresel pazarda da ülkemizin gücünü önemli bir noktaya taşımaktadır.

Sipariş No:
Tarih:
Tutar:
Sepetim
Sipariş Özeti
1 Adet
Birim fiyatı
Adet
Tümünü Oku
Tutar
İndirim
Genel Toplam
*Doldurulması zorunlu alanlar
ya da
Giriş Yap
Son Aramalar
Detay Bilgisi
Kullanım ve Bakım
Teslimat ve İade
Taksit Seçenekleri
Whatsapp ile Paylaş